Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Milé duše tvorivé,
05.04.2022

Milé duše tvorivé,

dovoľte mi poďakovať za dôveru a spoluprácu. Môj obchodík je otvorený 6 mesiacov a aj ja sa učím chodiť v tejto ťažkej dobe. Mám za sebou lockdowny, obmedzenia, povianočnú ničotu a obdobie strachu, čo bude ďalej. Plán mám ale jasný a dostáva reálne kontúry – budujem  slovenský obchod, ktorý treba vidieť na vlastné srdce.

Za pol roka som zistila veľa: ukázalo sa, že cieľová skupina je úplne iná, ako som čakala. Zistila som, že ľudia nenosia hotovosť, spoznala som psychologickú hranicu spontánneho nákupu a vyrovnávam sa s faktom, že sa všetci veľmi – naozaj veľmi ponáhľame.  Každý nový zákazník, ktorý vojde do predajne, ostane zaskočený. Zaskočený energiou a láskou, ktorá ide z Vašej práce. Spomalí a relaxuje, prechádza sa a vychutnáva tú krásu. Je to úžasný pohľad  a robí to Vaše výrobky výnimočnými - a ja by som to rada vytrúbila do celého sveta.

Pošlite mi Váš príbeh

Rada by som zákazníkom sprostredkovala Vás a Váš osobný príbeh – kto ste, ako ste sa dostali k tvoreniu a čo pre vás tvorenie znamená. Radi o Vás počúvajú, niekedy sa mi dokonca zdá, že si Vás skúšajú predstaviť. Ak máte chuť, pošlite mi o sebe a Vašej tvorbe pár slov. Pošlite foto, či už výrobkov alebo dielne, alebo Vás pri práci. Napíšem o tom aj do môjho blogu a aj na FB.

Chceli by ste s kožou na trh?

Núka sa mi možnosť ísť predávať do obchodného centra na stoly. Dajte vedieť, či by ste mali záujem, aby som tam zobrala aj vaše výrobky.  Ešte to nie je isté, pýtam sa len, či by bol z vašej strany záujem. Adresa: info@suziesmarket.sk

Chce niekto robiť kurzy?

Toto sa týka najmä tvoriliek z Bratislavy a okolia. V druhej polovici obchodu mám priestor, kde by sa vedelo pohodlne usadiť 4 – 5 tvoriliek. Mal by niekto záujem odprezentovať sa sobotnými minikurzami od 9 do 12 hod?

Ach, jaj, tá webstránka...

Robím na nej, koľko sa dá. Priznávam sa, že je trošku nad moje sily dostať tam všetky Vaše výrobky. Ak by však bol záujem, a vedeli by ste mi poslať fotky tovaru a tabuľku v xls, mohlo by to proces urýchliť. Napíšte mi. Info@suziesmarket.sk

Zase neodpovedá...

Ospravedlňujem sa za všetky neskoré odpovede. Áno, nestíham. Väčšinu času trávim v predajni, pri zásielkach a až potom pri PC. Aj keď messenger svieti na zeleno. Ak sa potrebujete súrne spýtať, najväčšia istota je telefón. 0905 583 708.

 

Na záver ešte raz ďakujem

Spoločne budujeme obchodík, ktorý treba vidieť na vlastné srdce. Je nás viac ako 60. Ďakujem za Vašu spoluprácu a teším sa, ako budeme spolu rásť.

 

P.S: Ak už z akéhokoľvek dôvodu nechcete pokračovať v spolupráci, informujte ma prosím najneskôr do 15-teho.

 

Majte sa krásne,

Zuzana

redakcia@iris-knihy.sk  (táto schránka sa rada napĺňa na 100%)

info@suziesmarket.sk (tu je viac miesta, ak by ste chceli poslať foto inak ako cez messenger)

0905 583 708

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk